
EBC - EBC Pro-Lite Race Disc (MD711RD)
| SKU | MD711RD |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0 |
| SKU | MD711RD |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0 |
Original: $454.28
-65%$454.28
$159.00Description
| SKU | MD711RD |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0 |











