
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD876)
| SKU | MD876 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD876 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $316.37
-65%$316.37
$110.73Description
| SKU | MD876 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |











