✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD838)
| SKU | MD838 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD838 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 2.6 |
$159.00
Original: $454.28
-65%EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD838)—
$454.28
$159.00Description
| SKU | MD838 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 2.6 |











