
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD813)
| SKU | MD813 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD813 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $369.10
-65%$369.10
$129.19Description
| SKU | MD813 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











