
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD811)
| SKU | MD811 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD811 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $217.67
-65%$217.67
$76.18Description
| SKU | MD811 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











