
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD807LS)
| SKU | MD807LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD807LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $198.75
-65%$198.75
$69.56Description
| SKU | MD807LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |











