
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD719RS)
| SKU | MD719RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 340mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD719RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 340mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $454.28
-65%$454.28
$159.00Description
| SKU | MD719RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 340mm |
| Weight | 2.6 |











