
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD667)
| SKU | MD667 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD667 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $489.43
-65%$489.43
$171.30Description
| SKU | MD667 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |











