
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD661)
| SKU | MD661 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 285mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD661 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 285mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $470.50
-65%$470.50
$164.67Description
| SKU | MD661 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 285mm |
| Weight | 2.6 |











