
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD660RS)
| SKU | MD660RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD660RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $405.61
-65%$405.61
$141.96Description
| SKU | MD660RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |











