
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD640)
| SKU | MD640 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD640 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $465.09
-65%$465.09
$162.78Description
| SKU | MD640 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |











