
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD624)
| SKU | MD624 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD624 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $448.87
-65%$448.87
$157.10Description
| SKU | MD624 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |











