
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD609LS)
| SKU | MD609LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD609LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $467.80
-65%$467.80
$163.73Description
| SKU | MD609LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |











