
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD4134)
| SKU | MD4134 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD4134 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $440.76
-65%$440.76
$154.27Description
| SKU | MD4134 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











