
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD4131LS)
| SKU | MD4131LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD4131LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $455.63
-65%$455.63
$159.47Description
| SKU | MD4131LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |











