
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD4089LS)
| SKU | MD4089LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD4089LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $485.37
-65%$485.37
$169.88Description
| SKU | MD4089LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |











