
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD4078LS)
| SKU | MD4078LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 286mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD4078LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 286mm |
| Weight | 2.6 |
Description
| SKU | MD4078LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 286mm |
| Weight | 2.6 |











