✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD4059RS)
| SKU | MD4059RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 278mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD4059RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 278mm |
| Weight | 2.6 |
$164.20
Original: $469.15
-65%EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD4059RS)—
$469.15
$164.20Description
| SKU | MD4059RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 278mm |
| Weight | 2.6 |











