
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD4047LS)
| SKU | MD4047LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 278mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD4047LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 278mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $432.65
-65%$432.65
$151.43Description
| SKU | MD4047LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 278mm |
| Weight | 2.6 |











