
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD4043LS)
| SKU | MD4043LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD4043LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $443.46
-65%$443.46
$155.21Description
| SKU | MD4043LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 2.6 |











