
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD2107)
| SKU | MD2107 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 267mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD2107 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 267mm |
| Weight | 2.6 |
Description
| SKU | MD2107 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 267mm |
| Weight | 2.6 |











