
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD2083)
| SKU | MD2083 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD2083 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $446.17
-65%$446.17
$156.16Description
| SKU | MD2083 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |











