✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD2024)
| SKU | MD2024 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD2024 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |
$168.93
Original: $482.67
-65%EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD2024)—
$482.67
$168.93Description
| SKU | MD2024 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |











