✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD2009RS)
| SKU | MD2009RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD2009RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
$434.00
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD2009RS)—
$434.00
Description
| SKU | MD2009RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |











