
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1140RS)
| SKU | MD1140RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1140RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $424.53
-65%$424.53
$148.59Description
| SKU | MD1140RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |











