
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1139)
| SKU | MD1139 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1139 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $419.13
-65%$419.13
$146.70Description
| SKU | MD1139 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |











