
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1129RS)
| SKU | MD1129RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 256mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1129RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 256mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $375.86
-65%$375.86
$131.55Description
| SKU | MD1129RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 256mm |
| Weight | 2.6 |











