✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1116)
| SKU | MD1116 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1116 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
$168.46
Original: $481.32
-65%EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1116)—
$481.32
$168.46Description
| SKU | MD1116 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |











