
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1109LS)
| SKU | MD1109LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1109LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $415.07
-65%$415.07
$145.27Description
| SKU | MD1109LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |











