
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1082)
| SKU | MD1082 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1082 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $529.99
-65%$529.99
$185.50Description
| SKU | MD1082 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |











