
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1080RS)
| SKU | MD1080RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 336mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1080RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 336mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $429.94
-65%$429.94
$150.48Description
| SKU | MD1080RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 336mm |
| Weight | 2.6 |











