
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1048)
| SKU | MD1048 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1048 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $444.81
-65%$444.81
$155.68Description
| SKU | MD1048 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |











