✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1038RS)
| SKU | MD1038RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1038RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |
$146.70
Original: $419.13
-65%EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1038RS)—
$419.13
$146.70Description
| SKU | MD1038RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |











