✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1036RS)
| SKU | MD1036RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1036RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |
$163.26
Original: $466.45
-65%EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1036RS)—
$466.45
$163.26Description
| SKU | MD1036RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |











