
EBC - EBC Pro-Lite Floating Disc (MD1021LS)
| SKU | MD1021LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1021LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $413.72
-65%$413.72
$144.80Description
| SKU | MD1021LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |











