
EBC - EBC Polished Stainless Contour Floating Disc For HD (MD528C)
| SKU | MD528C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD528C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $438.05
-65%$438.05
$153.32Description
| SKU | MD528C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |











