
EBC - EBC Polished Stainless Contour Floating Disc For HD (MD521C)
| SKU | MD521C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD521C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $471.85
-65%$471.85
$165.15Description
| SKU | MD521C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











