
EBC - EBC MX/Enduro Floating Disc Conversion Contoured Profile (MD6409C)
| SKU | MD6409C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD6409C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
Description
| SKU | MD6409C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |











