
EBC - EBC MX/Enduro Floating Disc Conversion Contoured Profile (MD6323C)
| SKU | MD6323C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD6323C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $256.88
-65%$256.88
$89.91Description
| SKU | MD6323C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |











