
EBC - EBC MX/Enduro Floating Disc Conversion Contoured Profile (MD6299C)
| SKU | MD6299C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.58 |
| SKU | MD6299C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.58 |
Description
| SKU | MD6299C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.58 |











