
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc (MD6299D)
| SKU | MD6299D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.67 |
| SKU | MD6299D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.67 |
Original: $427.24
-65%$427.24
$149.53Description
| SKU | MD6299D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.67 |











