
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc (MD6298D)
| SKU | MD6298D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 1.05 |
| SKU | MD6298D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 1.05 |
Original: $300.15
-65%$300.15
$105.05Description
| SKU | MD6298D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 1.05 |











