
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc (MD6130DF)
| SKU | MD6130DF |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.45 |
| SKU | MD6130DF |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.45 |
Original: $379.92
-65%$379.92
$132.97Description
| SKU | MD6130DF |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.45 |











