
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc (MD6113D)
| SKU | MD6113D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.9 |
| SKU | MD6113D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.9 |
Original: $431.29
-65%$431.29
$150.95Description
| SKU | MD6113D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.9 |











