
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc (MD6087D)
| SKU | MD6087D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 0.75 |
| SKU | MD6087D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 0.75 |
Original: $167.65
-65%$167.65
$58.68Description
| SKU | MD6087D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 0.75 |











