
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc (MD6086D)
| SKU | MD6086D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 1.6 |
| SKU | MD6086D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 1.6 |
Original: $404.25
-65%$404.25
$141.49Description
| SKU | MD6086D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 1.6 |











