
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc Contoured Profile (MD6427C)
| SKU | MD6427C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 0.98 |
| SKU | MD6427C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 0.98 |
Description
| SKU | MD6427C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 0.98 |











