
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc Contoured Profile (MD6417C)
| SKU | MD6417C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 1.12 |
| SKU | MD6417C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 1.12 |
Original: $281.22
-65%$281.22
$98.43Description
| SKU | MD6417C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 1.12 |











