
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc Contoured Profile (MD6392C)
| SKU | MD6392C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD6392C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $289.33
-65%$289.33
$101.27Description
| SKU | MD6392C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |











