✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc Contoured Profile (MD6388C)
| SKU | MD6388C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD6388C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |
$58.68
Original: $167.65
-65%EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc Contoured Profile (MD6388C)—
$167.65
$58.68Description
| SKU | MD6388C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |











